Współpraca

BOGATY PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Wynajem 1-7 dni

Wynajem na dni

Każdy klient który poleci naszą wypożyczalnie innej osobie która skorzysta z naszych usług, otrzymuje 10 % rabatu na kolejny wynajem auta. Za każdorazowe polecenie można dostać taką indywidualną zniżkę. Zniżka jest jednorazowa, ale można ją otrzymać wielokrotnie za każde nowe polecenie.

Wynajem powyżej 30 dni

Wynajem na miesiące

Jeśli wynajmujesz u nas samochód i polecisz nas jako wypożyczalnie, to za każdego pozyskanego klienta (który wynajmie samochód na minimum miesiąc ) otrzymasz rabat na swój samochód 100 zł / za miesiąc. Rabat będzie ważny tak długo jak polecona osoba będzie wynajmowała samochód. W ten sposób możesz pozyskać kilku klientów, przez co obniżysz swój miesięczny rachunek nawet o znaczną kwotę.

Jest to idealne rozwiązanie dla kierowców Ubera itp., jeśli masz dużo znajomych którzy jeżdżą na Uberze to możesz obniżyć swoją miesięczną fakturę o kilkaset złotych, a może to my będziemy Ci płacić za to, że jeździsz naszym autem?

Zobacz jakie to proste

  1. Wynajmij u nas samochód np. Skoda Fabia 1.0 LPG (2000zł za 1 miesiąc)
  2. Jeśli znajdziesz dodatkową 1 osobę która wynajmie u nas dowolny samochód na minimum miesiąc to dostaniesz rabat na swój samochód 100 zł.
  • jeśli znajdziesz 5 osób – 500 zł
  • jeśli znajdziesz 10 osób – 1000 zł
  • jeśli znajdziesz 20 osób – to rachunek za skodę wyniesie symboliczny 1 zł za miesiąc
  • powyżej 20 osób przygotujemy dla Ciebie specjalną – korzystniejszą ofertę, jako partnera RentMotos.pl
Napisz do nas